• oferta 5 - Producent opakowań tekturowych i kartonowych – K&T PAK
  • oferta 1 - Producent opakowań tekturowych i kartonowych – K&T PAK

Producent opakowań tekturowych i kartonowych – K&T PAK

K&T PAK to renomowany producent opakowań tekturowych i kartonowych. Samodzielnie projektujemy nasze artykuły, a w procesie produkcyjnym troszczymy się o ich staranne wykonanie. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu opakowań z tektur 3- lub 5-warstwowych o różnej gramaturze i wytrzymałości. Klientom proponujemy opakowania z nadrukiem fleksograficznym z możliwością wykonania dwóch zadruków. Ponieważ dysponujemy nowoczesnym i w pełni z automatyzowanym parkiem maszyn, możemy zrealizować duże zamówienia w krótkim czasie.

W trosce o ekologię

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest produkcja z materiałów pochodzących ze źródeł odnawialnych i jak istotna dla naszych Klientów jest możliwość recyclingu. Jako producent opakowań kartonowych i tekturowych stawiamy na tworzywa biodegradalne oraz wykorzystywanie możliwie najczystszych technologii z najmniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Nasze kartony swoją wytrzymałością udowadniają, że bez problemu można używać ich wielokrotnie. A kiedy zostaną już znacząco wyeksploatowane, nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać je jako surowiec wtórny do produkcji kolejnych tekturowych opakowań.

Opakowania na indywidualne zamówienie

Realizujemy zamówienia na opakowania tworzone zgodnie z indywidualnymi wytycznymi Klienta, a dzięki współpracy z czołowymi dostawcami tektury zapewniamy najwyższą jakość każdego wyrobu. Jeśli więc potrzebne są Ci kartony doskonale dopasowane do Twoich wyrobów lub dopiero rozglądasz się za nowymi pomysłami na pakowanie swoich produktów, zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy opakowania z tektury falistej i litej, zarówno w wersji klapowej, jak i fasonowej. Z chęcią doradzimy Ci przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, które działają w różnorodnych branżach – od spożywczej, przez produkcję elektroniki, zabawek czy mebli, po bardziej niszowe. Niezależnie od potrzeb i wymagań, jesteśmy przekonani, że jesteśmy w stanie im sprostać!

Nasze produkty

Kartony klapowe to optymalnie dobrane rozmiary, które są wykonane z tektury 3 lub 5 warstwowej. Gwarantują one ochronę wysyłanych przedmiotów w czasie transportu.
Opakowania fasonowe to opakowania oparte o katalog FEFCO. Opakowanie może być składane, szyte lub klejone. Produkt ten może również być wyposażony w uchwyty, otwory lub perforacje.
Nasz zespół graficzny dopasowuje karton indywidualnie pod wymagania naszego klienta. Opakowania te wykonywane są w różnych gramaturach oraz rodzajach tektury. Opakowania te oferujemy także z nadrukiem w kilku kolorach.
To opakowania idealnie pasujące pod meble sprzęty elektroniczne oraz produkty ciężkie o dużej powierzchni. Gdy chodzi o opakowania wielkoformatowe, żaden wymiar nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Przedstaw nam twoje potrzeby, przedstaw projekt a my zrobimy wszystko, aby twój towar doszedł bezpiecznie i bez żadnych usterek do odbiorcy.
Przekładki tekturowe zabezpieczają produkty przez uszkodzeniami. Produkowane z tektury 3 lub 5 warstwowej.

Możliwości produkcji

tektura falista
tektura wielowarstwowa