• oferta 5 - Producent opakowań kartonowych – K&T PAK
  • oferta 1 - Producent opakowań kartonowych – K&T PAK

Witamy w K&T PAK

K&T PAK to renomowany producent opakowań tekturowych i kartonowych. Samodzielnie projektujemy nasze artykuły, a w procesie produkcyjnym troszczymy się o ich staranne wykonanie.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań z tektur 3- lub 5-cio warstwowych o różnej gramaturze i wytrzymałości. Klientom proponujemy opakowania z nadrukiem fleksograficznym z możliwością wykonania dwóch zadruków.

Dysponujemy nowoczesnym i w pełni z automatyzowanym parkiem maszyn. Dzięki temu możemy zrealizować duże zamówienia w krótkim czasie.

Opakowania tekturowe i kartonowe na indywidualne zamówienie

Każdy produkt jest dobierany indywidualnie do potrzeb Klienta, a dzięki współpracy z czołowymi dostawcami tektury zapewniamy najwyższą jakość każdego wyrobu.  Jeśli więc potrzebne Ci są np. doskonale dopasowane do Twoich wyrobów kartony klapowe, producent K&T PAK to usługodawca, do którego powinieneś się zgłosić.

Oferowane produkty

Interesują Cię opakowania fasonowe z nadrukiem, a może rozglądasz się za nowymi pomysłami na pakowanie swoich produktów? Skorzystaj z naszej oferty i zamów wszystko, czego aktualnie poszukujesz.

Nasza oferta obejmuje:

  • opakowania z tektury litej i falistej,
  • kartony klapowe,
  • pudełka fasonowe,
  • przekładki tekturowe.

Nasze produkty

Kartony klapowe to optymalnie dobrane rozmiary, które są wykonane z tektury 3 lub 5 warstwowej. Gwarantują one ochronę wysyłanych przedmiotów w czasie transportu.
Opakowania fasonowe to opakowania oparte o katalog FEFCO. Opakowanie może być składane, szyte lub klejone. Produkt ten może również być wyposażony w uchwyty, otwory lub perforacje.
Nasz zespół graficzny dopasowuje karton indywidualnie pod wymagania naszego klienta. Opakowania te wykonywane są w różnych gramaturach oraz rodzajach tektury. Opakowania te oferujemy także z nadrukiem w kilku kolorach.
To opakowania idealnie pasujące pod meble sprzęty elektroniczne oraz produkty ciężkie o dużej powierzchni. Gdy chodzi o opakowania wielkoformatowe, żaden wymiar nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Przedstaw nam twoje potrzeby, przedstaw projekt a my zrobimy wszystko, aby twój towar doszedł bezpiecznie i bez żadnych usterek do odbiorcy.
Przekładki tekturowe zabezpieczają produkty przez uszkodzeniami. Produkowane z tektury 3 lub 5 warstwowej.

Możliwości produkcji

tektura falista
tektura wielowarstwowa