Przekładki tekturowe – tacki

Do czego mogą służyć przekładki tekturowe? Tak naprawdę zależy to w głównej mierze od zapotrzebowania. W założeniu oddzielają od siebie partie czy warstwy produktów umieszczonych w jednym transporcie lub odseparowują je w pudle kartonowym. Zapewniają także amortyzację towarów podczas transportu, tym samym zabezpieczając przed wstrząsami. Wpływają także na poprawę stabilności i wytrzymałości samego opakowania, jeżeli zostaną w nim użyte. Takie rozwiązanie ułatwia jego rozładunek partiami i układanie na przykład na sklepowych półkach.

Zbudowane są dokładnie w taki sam sposób jak opakowania kartonowe, co zapewnia im wysoką wytrzymałość i sprężystość. Są lekkie, dzięki czemu nie obciążają dodatkowo ładunku w trakcie transportu i są wykonane z materiałów w pełni biodegradowalnych i możliwych do recyclingu.

Niżej możesz zobaczyć składane pudełka, w których przekładki tekturowe mogą służyć jako sposób na segregowanie umieszczanych w kartonach towarów. Dzięki temu łatwo sobie wyobrazić, co dzięki nim można zyskać.